Dhome Dyshe

PAMJE

Pamje nga lumi

CHECK-IN

13 / 14 pm

Kafshe

Te Lejuara

PERSHKRIMI

Dhoma dyshe ne kampe kushton 30 euro ne dite.

Brenda ka nje krevat dopjo, kuzhine, ajer te kondicionuar, frigorifer, aneks kuzhine, verande.

Te gjitha dhomat kane banjo te perbashket.

PERFSHIR OSE JO

  • Pije te perfshira JO
  • Ngrenie ne Restorant JO
  • Bileta per ne MuzePO
  • Suvenire JO

30€ / Day

GALERI

AKOMODIME TE NGJASHME

Tenda

Tenda kushton 5 euro në dite per 2 persona. Banjo dhe dush jane jashte.

Dhome Dyshe

Dhoma dyshe ne kampe kushton 30 euro ne dite. Brenda ka nje krevat dopjo ...

Shtepi Druri

Shtepi druri kushton 30 euro ne dite per 4 persona. Brenda ka dy ...

Rreth Nesh

Camping Village Gardenland ndodhet brenda Gardenland Resort ne rrethin e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush. Ne kampin tone ju keni mundesi te ndryshme te akomodimit si rulota, karavane, shtepi druri dhe tenda. Ju mund te parkoni autokampin tuaj ose mund te merrni me qira nje çader ose shtepi druri. Ne resort ju mund te gjeni gjithçka qe deshironi: Bar & Restorant, Pishina, Kend lojerash per femije, etj.

Facebook


Instagram

Kontakto

 Barbullush  Shkoder, Albania

 

 +355 69 206 0524

 

info@campingalbania.com

© Copyright 2020 by Camping Villaggio Gardenland | Design by WebHiper